Slevové letáky i kupóny

Makro leták

Makro je zárukou kvality a nízkých cen. Jejich sortiment je tak obrovský, že se ani zdaleka nevyrovná kdejakému supermarketu, který jste běžně zvyklí navštěvovat. Ovšem ne každý může zcela bez problémů jít a v Makru si nakoupit zásoby na týden. K tomu, abyste zde měli oprávnění nakupovat, je nutné vlastnit zákaznickou kartičku, na kterou mají nárok jen podnikatelé a živnostníci, kteří mají přiděleno IČ. Jen na základě uvedení Identifikačního čísla je možné kartu získat a následně vyrazit bez problémů na nákupy jídla, elektroniky, kancelářských potřeb a dalších.

Sortiment je zde tedy potravinářský i nepotravinářský. Velkou výhodu přináší Makro zejména v oblasti jídla a celkově potravin. A protože je zde možné nakupovat ve velkém, ocení to zejména podnikatelé, státní veřejné instituce jako jsou jídelny nebo školy, případně majitelé gastronomických zařízení. A co se týče nízkých cen, ty na vás čekají dokonce i v akčních letácích, které je možné dostávat jak do poštovní schránky, tak i v elektronické podobě.

V akčním letáku si zaručeně vybere každý, dokonce i ti nejnáročnější. A je jedno, zda právě potřebujete vybavit svoji kancelář nebo naplnit ledničku. V každém případě si zde přijdete na své.

Nutno podotknout, že Makro karta je zcela nepřenosná a na jedno jméno je možné nechat vystavit pouze dvě platné karty Makro, na jejichž základně osoba získává oprávnění zde nakupovat.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Akční letáky a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.