Slevové letáky i kupóny

Albert leták

V současné době je mnoho možností, kde nakupovat. Vzhledem k tomu, že cena potravin a ostatních produktů, které zkrátka a dobře potřebujeme ke svému každodennímu fungování, stále roste, tak všichni toužíme po tom, abychom mohli nakupovat co nejvýhodněji. A ač to tak možná nevypadá, že s omezeným rozpočtem lze skutečně nakupovat velmi levně, ve skutečnosti to tak je. Díky slevovým akcím, které najdete v akčních letácích Albert, můžete ušetřit a ještě k tomu nakoupit kvalitní potraviny.

Albert přináší svým klientům nejen čerstvé potraviny a samozřejmě prvotřídní kvality, ale i širokou škálu služeb, mezi níž patří mimo jiné i stále vyhledávanější Cashback. Že jste o něm ještě neslyšely?

Tak zajděte do Alberta, který tuto službu zajišťuje pro každého, kdo je držitelem platební karty a cena jeho nákup přesahuje částku 300,- Kč.

Cashback je vynikající služba, díky níž už nemusíte zdlouhavě ihned po nákupu hledat bankomat, abyste si vybraly peníze v hotovosti. Lze si je totiž vybrat přímo u pokladní v Albertu. V současné době je tato služba poskytována zcela zdarma a výběr vám bude zobrazen na měsíčním výpisu, který přijde z banky.

Cashback je možné uskutečnit kdykoliv, ale je poskytován je do částky 1 500,- Kč a je jedno, zda nakupujete zboží, které je v akci nebo sortiment za klasické ceny.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Albert nabídka a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.