Slevové letáky i kupóny

Albert supermarket leták

V Albertu si na své přijde rozhodně každý, kdo má vysoké nároky na kvalitu potravin. Chcete-li nakupovat denně čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, ale cena je pro vás taky prioritní, pak je Albert hypermarket pro vás jako stvořený. Přitom se nemusí jednat jen o značky, které běžně známe z každého jiného supermarketu, a jsou tedy obecně známé. Můžete se zaměřit dokonce i na výrobky, které jsou prodávány pod záštitou Albert a splňují veškeré požadavky na kvalitu, čerstvost a apod.

Co se týče Albertu tak jsou to hned čtyři privátní značky, pod kterými je možné zakoupit různé potraviny a zboží. Jedná se zcela pochopitelně o produkty, které jsou denně vyhledávány a pro zákazníka jsou nějakým způsobem i zajímavé.

Potraviny jsou prodávány pod následujícím označením:

  • Albert Excellent
  • Albert Bio
  • Albert Quality
  • Euro Shopper

Velkou zajímavostí v nabídce je právě značka Albert Excellent, což v sobě zahrnuje excelentní, prvotřídní a hlavně netradiční potraviny, jako je například exotické ovoce nebo zahraniční čokolády, které u nás vynikají zejména vysokou cenou. To ale ani zdaleka neplatí právě o Albertu. Zajímavostí v sortimentu je i Albert Bio, kde jak již název napovídá, najdete právě bio potraviny, které jsou v posledních letech opravdu oblíbené. A to včetně ovoce nebo zeleniny, tak i různých balených potravin, těstovin nebo mléčných výrobků pod označením bio.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Albert nabídka a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.