Slevové letáky i kupóny

Rossmann akční leták

Drogerie a parfumerie Rossmann působí na trhu již od roku 1994 a v současné době můžete v celé České republice zaznamenat a nakoupit ve více než sto prodejnách. Sortiment drogerie a parfumerie Rossmann je velmi rozsáhlý a jak už to tak v klasických drogeriích bývá, tak i v Rossmann lze najít hlavně širokou škálu klasické kosmetiky, vlasové kosmetiky, dětské kosmetiky, dekorativní kosmetiky a dalších kosmetických výrobků. Včetně toho všeho lze narazit i na klasické prací prášky a aviváže, drobnosti jako jsou vonné svíčky či tyčinky, které značně dokáží navodit příjemnou atmosféru v domácnostech.

Rossmann garantuje nejnižší ceny sortimentu na trhu a pravidelně je sleduje za vás.

Ceny v Rossmann tak pro vás budou vždy výhodnější, než v jakékoli jiné drogerii ve vašem městě. Většina prodejen, které najdete v České republice má i vlastní oddělení s těmi nejkvalitnějšími a hlavně nejluxusnějšími parfémy, které jsou v současné době na trhu k dostání. Lze si tak pořídit jak absolutní novinky, tak i starší parfémy značkové, o které je ale stejně i v této době velký zájem. Navíc na výběr toho správného parfému nebudete sami.

S výběrem vám mohou pomoci zkušené pracovnice, které pomohou s výběrem té správné vůně a to nejen podle značky, ale i dle ceny.

Komentáře jsou uzavřeny.